Haftalık Blog Yazılarımız

Brokerlere İki Çift Sözüm Var

Facebook Twitter LinkedIn Sevgili Broker kardeşlerim. Ya da girişimciler! Size iki çift Sözüm var. Lütfen bu yazımı dikkatlice okuyabilir misiniz? Aksi halde batma ihtimaliniz çok yüksek. Son dönemde en çok dikkatimi çeken iki tane gayrimenkul işletme sahibi sorunu tespit ettim.  Gayrimenkul sektöründe broker oluşmasını sağlayan iki ana kanal var. Bir tanesi bir marka bayiliği alarak

Devamını Okuyun »

Hesap Vermek Ne Kadar Zor

Hesap vermek bizim kültürümüzde pek hoş karşılanmaz. Hesap vermeyi sevmeyiz. Nedendir bilmiyorum ama bu oldukça önemli bir sorun. Her sektörde olduğu gibi Gayrimenkul Sektörü için de keyifsiz bir başlık. Acaba biz hesap vermekten ne anlıyoruz? “ Hesap vermek ne kadar zor “ olabilir?

Devamını Okuyun »

Masanızı Temizleyin ve Yeni bir Sayfa Açın

Geçen 11 Ay ile birlikte, Gayrimenkul sektöründeki herkesin neden çok yorgun olduğu anlaşılabilir. Ancak bizim yavaşlamak yerine, artık odaklanmanın, iş planlarımızı hazırlamanın ve 2023 için yeni kaynaklar yaratmanın, işe koyulmanın zamanının yaklaştığının farkındayız. Ne yapmak lazım?

Devamını Okuyun »

Kabahat Kimde

Son dönemde yaşanan olaylar oldukça sıkıntı verici ve kabahat kimde tahmin etmek oldukça zor.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde büyük kentlerde kiralık mülk bulmak çok zor. Hem üniversiteler hem de yabancıların Türkiye’ye sığınmalarından dolayı işler hızlı şekilde kabuk değiştiriyor.

Devamını Okuyun »

Hits: 2289

Scroll to Top