Ticari Gayrimenkul Danışmanı olun

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi

Çevrim İçi  Eğitim

İndirimli FİYAT ! Eğitim Fiyatı 1250.-TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

2 GÜNLÜK EĞİTİMDE NELER VAR

ZOOM’DA SAAT : 10:00-17:00

Ticari gayrimenkuller ile diğer gayrimenkuller arasındaki farkların tanımı ve paylaşımı.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı olmanın özellikleri ve nitelikleri. Mutlaka olması gereken yetkinlikler.

Geniş bir yelpaze olan Ticari Gayrimenkuller, akaryakıt istasyonlarından otellere kadar çeşitlilik gösterir. Her bir alt branşın kendine has özellikleri vardır.

 

Satlık ve Kiralık Ticari Gayrimenkuller bilinen konut bulma yöntemi ile bulmak neredeyse imkansızdır. Ticari mülklere ulaşmak uzmanlık ve özel çalışmaları gerektirir.
Ticari gayrimenkullerin fiyatlandırması temel olarak konut fiyatlandırmasına benzese de bazı temel ayrıcalıkları vardır. Fiyat çıkartırken kullanılacak yöntemler farklıdır.
Ticari mülklerin pazarlanması bütçe ve özel çalışma yapmaya dayanır. Genellikle bu mülkler fazla ortaya çıkmadan el değiştirir. Ancak her Ticari Gayrimenkul aynı tarzda pazarlanmaz.
Bazı Ticari Gayrimenkuller kolay bulunur ve kolay pazarlanırken bazı Ticari Gayrimenkuller zor alınır ve zor pazarlanır. Büyük emek ve zaman gerektirir.
Farklı Ticari Gayrimenkuller için benzer Pazarlama iş modelleri kullanmak mümkün değildir. Her bir alt ihtisas Ticari Gayrimenkul öğesinin kendine özgü çalışma stilleri vardır.

ZOOM’DA SAAT : 10:00-17:00

Ticari Gayrimenkullerin kiralanması ve kira kontratlarının hazırlanması kesinlikle hafife alınmamalıdır. Aksi halde danışmanın başı büyük derde girebilir. Özellikle Kira Hukuku önem arzeder.
Büyük bir muamma olan Devren Kiralık Mülkler bir çok danışmanın başını yakmıştır. Devren kiralık Ticari Gayrimenkuller ile çalışmak finans ve amortisman bilgisi gerektirir.
Ticari mülkler arasında önemli bir sınıf olan Bacalı ve Bacasız Fabrikalar özel bir ihtisas alanıdır. Yılda bir adet fabrika satışı sıra dışı gelir sağlayabilir. Ancak zor bir süreçtir. Riskleri bilmek faydalı olabilir.
Ticari Gayrimenkuller arasında Depolar kolay lokma olarak görünse de, depo ihtiyaç ayrıntıları büyük sorunlara dönüşebilir.
Çok özel bir alan olan Akaryakıt İstasyonları yine özel bir ihtisas alanıdır. Akaryakıt istasyonları bilgi birikimine ve pazar bilgisine gerek duyar.
Fiyat tespiti yapmanın oldukça zaman alıcı olduğu Otel işlemleri işi bilmeyen danışmanları fazlası ile zorlar. Ancak bir otel satışı danışmana 3 yıl yetecek bir hizmet bedeli kazandırır.
Apayrı bir uzmanlık alanı olan Sağlık Kurumları çalışması zaman içinde öğrenilecek bir ihtisas konusudur. Üst düzeyde bir network ağı gerektirir. Tam bir ekip oyunudur.
Bir dönemin en çok ilgi duyulan Ticari Gayrimenkul uzmanlık alanı olan Çarşı ve AVM ler bugün çok farklı şekilde pazarlanıyor .

İçeriği En Kapsamlı Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi Hemen Ödemeni Yap ve Yerini AL!

Eğitime neler dahil

certificate Eğitim Sertifikası

Her katılımcı için düzenlenecek olan Barkod’lu Katılım Sertifikaları eğitim sonrasında kargo ile katılımcıların adreslerine gönderilecektir. 

e-book Eğitim Kitapçığı

Tüm Katılımcılara Eğitim sonunda Eğitimin kapsamlı içeriği paylaşılacaktır. Katılımcıların kendi notlarını tutmaları yararlı olacaktır

video Eğitim Videosu

Tüm eğitime katılanlara eğitim sonrası katıldıkları eğitimin 1. ve 2. Gün videolarını tekrar tekrar izleyebilmeleri için  1 yıllık link gönderilecektir.

headphones Eğitim Ses Kaydı

Her katılımcıya eğitimin ses kaydı ayrıca dinleyebilmesi için paylaşılacaktır

support Eğitim Sonrası Destek

Katılımcılara Eğitim sonrasında Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanında telefon desteği sağlanacaktır.

consulting Mentorluk

Tüm eğitime katılanlara eğitim sonrası kendi tercih edecekleri gün ve saatte 90 dakika “7,000.-TL” değerinde Mentorluk verilecek

Öğrenmeye hemen başlayın

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olurum?

Ticari Gayrimenkul Danışmanı olabilmeniz için sektörde en az 3 yılınızı tamamlamış olmalısınız. Temel İşleri bilmiyorsanız fazlası ile zorlanırsınız. Bir çok terimi anlamakta güçlük yaşarsınız. 

Ticari Gayrimenkul Alt Uzmanlıkları Nelerdir?

Ticari Gayrimenkulde Alt Uzmanlık alanları sırası ile  Dükkan ve Mağazalar, Restorant ve Kafeler, Binalar, Ofisler, Atölyeler, Depolar, Bacalı ve Bacasız Fabrikalar, Akaryakıt İstasyonları, Oteller, Okullar, Çarşı ve AVM ler.

Talaşlı Atölye Ne demek?

Talaşlı Atölye, daha çok imalat yapan Kobilerin işlettiği ve işlem sırasında her tip talaş çıkaran imalathanelerdir. Organize sanayiler içersinde sıklıkla karşılaşılır. Çıkan talaş her tür malzeme olabilir. Doğru şekilde bertaraf edilmelidir. Kullanılacak Atölye talaş türüne göre seçilir.

Devren Satılık Nedir?

Devren satılık Ticari Gayrimenkul maalesef sahada çoğunluk ile hatalı kullanılmaktadır. Devren Satılık bir ticari taşınmazın hem Tapu Devri hem de İşletmenin Devri anlamını taşır. Çoğunlukla sektörde Devren Kiralıklar için hatalı olarak kullanılır. 

Otel Değerlemesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Otel değerlemesi yaparken çalışma üç aşamada yapılmalıdır. Birincisi Arsa Değer Tespiti, İkincisi Bina Değer Tespiti, Üçüncüsü İşletme Değer Tespiti. Bu bilgiler profesyonelce toplanmalı ve bir bütün olarak kullanılmalıdır. 

Ticari Gayrimenkul Kira Kontratlarının En Önemli Maddesi Nedir?

Ticari Gayrimenkul Kira Kontratı konut kira kontratlarından çok farklı olarak hazırlanır. Çoğunlukla avukatlar tarafından büyük titizlikle üzerinde çalışılır. En önemlisi Kira Kontratı sonunda mülkte yapılan tadilatların ne şekilde iade edileceği konusudur. 

Gelirinizi Artırmak İstiyorsanız

Bu Fırsat Kesinlikle Kaçmaz!

Eğitmen Güven AÇIK

25 yıllık sektör deneyimimde birçok Ticari Gayrimenkul Satış ve Kiralaması gerçekleştirdim. Bunlar arasında Depo, Bina ve Mağazalar ön planda oldu. En çok zorlandığım satış ise Okul satışıydı. Bu Zoom eğitimimde sizlerle tüm deneyim ve bilgi birikimimi  paylaşarak Ticari gayrimenkul Danışmanlığına doğru bir başlangıç yapmanızı sağlamak istiyorum. 

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi‘ni hazırladım çünkü gayrimenkul danışmanları için  Ticari gayrimenkul işlemlerini öğreten doğru fiyatlı bir eğitim yoktu.

Doğru zamanda doğru yerdesiniz. Bu eğitim gayrimenkul sektöründeki danışmanların katılabileceği en kapsamlı Ticari Gayrimenkul eğitimlerinden bir tanesi.

Hem Gayrimenkul pazarındaki iniş ve çıkışlar hem de sıkça yaşanan hizmet bedeli ile ilgili anlaşmazlıklar nedeniyle,  sektörde çok fazla dalgalanmalar olur. Gayrimenkul Danışmanlığı, her ay aynı maaşı aldığınız bir  9-5 işi değildir.

Elbette, kariyer olarak gayrimenkul sektörünü seçmenin olumlu yönlerinden birisi, yüksek gelir yaratma potansiyelinin çok fazla olmasıdır. Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı’nda yüksek gelir üretme fırsatı inanılmaz düzeyde yüksektir. Ancak, gayrimenkul sektöründe yüksek  gelir üretecek yere ulaşmak doğru eğitimler almaya ve edinilen saha tecrübesine bağlıdır.

Eğer peşinde olduğunuz hedef bir yandan gelirinizi artırmak diğer yandan düzenli yüksek hizmet bedeli kazanmaksa, vereceğim Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim‘ i tam da ihtiyacınız olan eğitimdir.

Bir Gayrimenkul Danışmanı olarak kararsız ve konfor alanına “düşmüş” durumda olabilirsiniz. Bu durumda olan danışmanlar genellikle var olan koşullar içinde kalmayı tercih ederler. Söz konusu kararsızlık   “Bolluk” inancı yerine yerine “Kıtlık” inancından kaynaklanır.

Hazırladığım bu Zoom  eğitimi size En İyi Ticari Gayrimenkul Danışmanlarının işlerini büyütmek için akıllarını nasıl kulladıklarını ve adım adım Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerinizi planlama da size yol gösterecek.

Şimdi harekete geçme zamanı. Yapmanız gereken, ihtiyaç duyduğunuz zihniyet değişimini, kendi konfor alanınızdan çıkmayı başarmalısınız. Size bolluk getirecek olan eğitime hemen kaydınızı yaptırmalısınız.

Bu Eğitime Katılarak Gayrimenkul Kariyerinde Yeni Bir Başlangıç Yapabilirsin!

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi size Yeni İş imkanları sunar

Kendinize yatırım yapın

Eğitim Başlıyor

Bize Hemen Ulaşın:  0534 815 77 96

Hits: 614

Scroll to Top