Uzmanlık Eğitimleri

İleri Seviye Gayrimenkul Danışmanlığı:

Bu eğitim danışmanların ilk yıldan sonra alması gereken bir eğitimdir. Eğitim toplam 2 gündür. Katılımcılara “İleri Düzey Gayrimenkul Danışmanlığı” Sertifikası verilir. Bu eğitime katılmak için danışmanın en az bir yıl sektörde çalışmış olması gerekir. 

Lüks Mülk Satışı

Yüksek Etiketli Gayrimenkul Satışı

Bu eğitim danışmanların 3. yıldan itibaren alabilecekleri bir eğitimdir. Ön onay gereklidir. Eğitim toplam 2 gündür. Katılımcılara “Yüksek Etiketli Gayrimenkul Satış” Sertifikası verilir. Bu eğitime katılmak için danışmanın üç yıl sektörde çalışmış olması gerekir. 

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı:

Danışmanların 2. yıl sonundan itibaren alabilecekleri bir eğitimdir. Bu eğitimi almak için ön onay gereklidir. Eğitim toplam 2 gündür. Katılımcılara “Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı” sertifikası verilir. Otel satışından depo kiralamaısna kadar tüm alanları kapsar.

Arsa ve Planlı İmar:

Arsa ve Planlı İmar eğitimi Danışmanların 1. yıl sonundan itibaren alabilecekleri bir eğitimdir. Eğitim toplam 2 gündür. Katılımcılara “Arsa ve Planlı İmar” Sertifikası verilir. Kadastroden imara, arsa üzerine inşaat yapımından kat mülkiyetine kadar tüm ayrıntılar aktarılır.

Projeden Mülk Satışı:

Projeden Mülk Satışı eğitimi Danışmanların 2. yıl sonundan itibaren alabilecekleri bir eğitimdir. Eğitim toplam 2 gündür. Katılımcılara “Projeden Mülk Satışı” Sertifikası verilir. Müşteri ihtiyaç analizinden örnek daire sunumuna, ödeme planından maket sunumuna kadar her bilgi aktarılır. 

NLP ile İleri Düzey İkna:

Danışmanların 3. yıl sonundan itibaren alabilecekleri bir eğitimdir. Eğitim toplam 2 gündür. Eğitim öncesi onay gereklidir. Katılımcılara “NLP İLE İleri Düzey İkna” Sertifikası verilir. Gayrimenkul Danışmanlarına 3. yıldan sonra sadece iki kez bedelsiz olarak verilir.

Views: 41