Şartlar ve koşullar en son 06/11/2022 tarihinde güncellendi.


1. Giriş
Bu Hüküm ve koşullar, bu web sitesi ve bizim ile ilgili işlemler için geçerlidir.
ürünler ve servisler. İlişkinizle ilgili ek sözleşmelerle bağlı olabilirsiniz
bizimle veya bizden aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetle. Ek hükümlerin herhangi bir sözleşmeler, bu Koşulların herhangi bir hükmü ile çelişir, bu ek hükümlerin hükümleri sözleşmeler kontrol edecek ve geçerli olacaktır.


2. Bağlama
Bu web sitesine kaydolarak, bu web sitesine erişerek veya başka bir şekilde kullanarak, bu web sitesine bağlanmayı kabul etmiş olursunuz. Aşağıda belirtilen bu Hüküm ve koşullar ile. Bu web sitesinin yalnızca kullanımı, bu Hüküm ve koşulların bilgisi ve kabulü. Bazı özel durumlarda şunları yapabiliriz: ayrıca açıkça kabul etmenizi rica ederiz.


3. Fikri mülkiyet
Biz veya lisans verenlerimiz, tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına sahibiz ve bunları kontrol ediyoruz. Web sitesinde ve web sitesinde görüntülenen veya içinde erişilebilen veriler, bilgiler ve diğer kaynaklar, internet sitesi.


3.1 Creative Commons
Bu web sitesindeki içerik, aksi belirtilmedikçe bir Lisans kapsamında mevcuttur.

 

4. Üçüncü şahıs mülkiyeti
Web sitemiz, diğer tarafların web sitelerine köprüler veya başka referanslar içerebilir. Biz değil bu siteden bağlantı verilen diğer tarafların web sitelerinin içeriğini izlemek veya incelemek. Diğer web siteleri tarafından sunulan ürün veya hizmetler, ilgili mevzuata tabi olacaktır. Bu üçüncü tarafların Hüküm ve Koşulları. İfade edilen görüşler veya üzerinde görünen materyal bu web siteleri mutlaka tarafımızca paylaşılmaz veya onaylanmaz. Bu sitelerin herhangi bir gizlilik uygulamasından veya içeriğinden sorumlu olmayacağız. Tüm riskleri üstleniyorsunuz bu web sitelerinin ve ilgili herhangi bir üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımıyla ilişkili. Her ne şekilde olursa olsun, herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyin, kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflara ifşa edilmesinden kaynaklanan.

5. Sorumlu kullanım
Web sitemizi ziyaret ederek, onu yalnızca amaçlanan ve izin verilen amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz. Bu Koşullar, bizimle yapılan ek sözleşmeler ve geçerli yasalar, düzenlemeler ve genel olarak kabul edilen çevrimiçi uygulamalar ve endüstri yönergeleri. Web sitemizi veya hizmetlerimizi şu amaçlarla kullanmamalısınız:
kötü niyetli bilgisayardan oluşan (veya bağlantılı) herhangi bir materyali kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak yazılım; Web sitemizden toplanan verileri herhangi bir doğrudan pazarlama faaliyeti için kullanmak veya herhangi bir Web sitemizde veya web sitemizle ilgili sistematik veya otomatik veri toplama faaliyetleri. Web sitesine zarar veren veya verebilecek veya müdahalede bulunan herhangi bir faaliyette bulunmak web sitesinin performansı, kullanılabilirliği veya erişilebilirliği ile kesinlikle yasaktır.

6. İade ve İade politikası


6.1 Cayma hakkı

14 gün içinde hiçbir sebep göstermeksizin bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz. Cayma hakkını kullanmak için, bu durumdan çekilme kararınızı bize bildirmelisiniz. kesin bir beyanla (örneğin posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) sözleşme. Bizim iletişim bilgileri aşağıda bulunabilir. Ekli model para çekme formunu kullanabilirsiniz, ancak zorunlu değil.

Ayrıca, model para çekme formunu veya başka herhangi bir formu elektronik olarak doldurabilir ve gönderebilirsiniz. Web sitemizde net bir açıklama. Bu seçeneği kullanırsanız, size böyle bir makbuzun alındığını bildireceğiz.
kalıcı bir ortamda (örneğin e-posta ile) gecikmeden para çekme. Çekilme son tarihini karşılamak için iletişiminizi göndermeniz yeterlidir. Cayma süresi dolmadan önce cayma hakkınızı kullanmanızla ilgili.

6.2 Çekilmenin etkileri

Bu sözleşmeden çekilirseniz, sizden aldığımız tüm ödemeleri size geri ödeyeceğiz, teslimat masrafları dahil (bundan kaynaklanan ek masraflar hariç)
en ucuz standart teslimat türü dışında bir teslimat türü seçiminiz
tarafımızdan teklif edilir), gereksiz gecikme olmaksızın ve her halükarda günden itibaren en geç 14 gün içinde bu sözleşmeden çekilme kararınız hakkında bilgilendiriliriz. gerçekleştireceğiz ilk işlem için kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanarak bu tür bir geri ödeme aksini açıkça kabul etmedikçe; her halükarda, herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.  Böyle bir geri ödemenin sonucu. Yalnızca, malların başka bir şekilde elleçlenmesinden kaynaklanan herhangi bir azalan değerden siz sorumlusunuz. Malların niteliğini, özelliklerini ve işleyişini belirlemek için gerekli olandan daha fazla.
Lütfen cayma hakkının bazı yasal istisnaları olduğunu ve bazı maddelerin
bu nedenle iade veya değişim yapılmaz. Bunun sizin için geçerli olup olmadığını size bildireceğiz.

7. Fikir teslimi
Olabilecek herhangi bir fikir, buluş, yazarlık çalışması veya diğer bilgileri göndermeyin. Sahip olmadığımız sürece bize sunmak istediğiniz kendi fikri mülkiyetiniz olarak kabul edildi. Önce fikri mülkiyet veya gizlilik sözleşmesi ile ilgili bir anlaşma imzaladı. Eğer böyle bir yazılı anlaşma olmadan bize ifşa ederseniz, bize dünya çapında, geri alınamaz, kullanmak, çoğaltmak, depolamak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve kullanmak için münhasır olmayan, telifsiz lisans
içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir ortamda dağıtın.

8. Kullanıma son verme
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda, geçici veya
kalıcı olarak, web sitesi veya üzerindeki herhangi bir Hizmet. Size karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz veya bu tür herhangi bir değişiklik, askıya alma veya erişiminizin kesilmesi için herhangi bir üçüncü taraf veya Web sitesinin veya web sitesinde paylaşmış olabileceğiniz herhangi bir içeriğin kullanımı. Olmayacağınız
belirli özellikler, ayarlar ve/veya herhangi bir Katkıda bulunduğunuz veya güvendiğiniz içerik kalıcı olarak kaybolur. Yapmamalısın üzerindeki herhangi bir erişim kısıtlama önlemini atlatmak veya atlamak veya atlatmaya veya atlamaya çalışmak.


9. Garantiler ve sorumluluk
Bu bölümdeki hiçbir şey, yasaların ima ettiği herhangi bir garantiyi sınırlamaz veya hariç tutmaz. Sınırlamak veya hariç tutmak suçtur. Bu web sitesi ve web sitesindeki tüm içerik, bir “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” esasına dayanır ve yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Biz mevcudiyet ile ilgili açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddeder, İçeriğin doğruluğu veya eksiksizliği. Şunları garanti etmiyoruz: Bu bölümün aşağıdaki hükümleri, izin verilen azami ölçüde uygulanacaktır. Yürürlükteki yasalara aykırıdır ve sorumluluklarımızı herhangi bir konuda sınırlamayacak veya hariç tutmayacaktır. Bizim sorumluluğumuzu sınırlamak veya hariç tutmak için yasadışı veya yasadışı olabilir. Hiçbir durumda sorumlu olmayacağız. Herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar (kar veya gelir kaybı, kayıp veya tarafından maruz kalınan verilerin, yazılımın veya veritabanının bozulması veya mülk veya verilerin kaybı veya zararı) Siz veya herhangi bir üçüncü şahıs, web sitemize erişiminizden veya kullanımınızdan kaynaklanan.

10. Gizlilik
Web sitemize ve/veya hizmetlerimize erişmek için belirli bilgileri sağlamanız gerekebilir. Kayıt sürecinin bir parçası olarak kendiniz hakkında. Sağladığınız herhangi bir bilginin her zaman doğru, doğru ve güncel olacaktır.
Sahip olabileceğiniz gizlilik endişelerini gidermek için bir politika geliştirdik. Daha fazlası için bilgi, lütfen Gizlilik Bildirimimize ve Çerez Politikamıza bakın.

11. İhracat kısıtlamaları / Yasal uyumluluk
İçeriğin satın alındığı veya içeriğin satın alındığı bölgelerden veya ülkelerden web sitesine erişim Web sitesinde satılan ürün veya Hizmetlerin yasa dışı olması yasaktır. Bu web sitesini şu alanlarda kullanamazsınız: ihracat yasa ve yönetmeliklerinin ihlali.

12. Atama
Bu kapsamdaki haklarınızı ve/veya yükümlülüklerinizi devredemez, devredemez veya alt yükleniciye veremezsiniz. Şartlar ve koşullar, tamamen veya kısmen, önceden yazılı bildirimimiz olmaksızın herhangi bir üçüncü tarafa razı olmak. Bu Bölümü ihlal eden herhangi bir sözde atama geçersiz ve hükümsüz olacaktır.

13. Bu Hüküm ve Koşulların İhlalleri
Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki diğer haklarımıza halel getirmeksizin, bunları ihlal ederseniz Şartlar ve Koşullar herhangi bir şekilde, anlaşmayı uygun gördüğümüz şekilde işlem yapabiliriz. Web sitesine erişiminizin geçici veya kalıcı olarak askıya alınması da dahil olmak üzere ihlal ile, İnternet servis sağlayıcınızla iletişime geçerek web sitesine erişiminizi engellemelerini talep etmek, ve/veya size karşı yasal işlem başlatmak.

14. Tazminat
Her türlü iddiaya karşı bizi tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz, Bu Şartları ihlal etmenize ilişkin yükümlülükler, zararlar, kayıplar ve masraflar ve Fikri mülkiyet hakları ve gizlilik hakları dahil olmak üzere koşullar ve geçerli yasalar. Sen ile ilgili veya bundan kaynaklanan zararlarımızı, kayıplarımızı, maliyetlerimizi ve harcamalarımızı derhal bize tazmin edecektir. 


15. Feragat
Bu Hüküm ve Koşullarda belirtilen hükümlerden herhangi birinin uygulanmaması ve herhangi bir Sözleşme veya herhangi bir fesih seçeneğinin kullanılmaması, feragat olarak yorumlanmayacaktır. Bu hükümler ve bu Hüküm ve Koşulların veya herhangi birinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Sözleşme veya herhangi bir kısmı veya bundan sonra her bir hükmü uygulama hakkı.

16. Dil
Bu Hüküm ve Koşullar münhasıran Türkçe olarak yorumlanacak ve yorumlanacaktır. Her şey bildirimler ve yazışmalar münhasıran o dilde yazılacaktır

17. Sözleşmenin tamamı
Bu Hüküm ve Koşullar, gizlilik bildirimimiz ve çerez politikamızla birlikte, aranızdaki ve bu web sitesini kullanımınızla ilgili tüm sözleşme.

18. Hukuk Seçimi ve Yargı Yetkisi
Bu Hüküm ve Koşullar, yasalarına tabi olacaktır. Bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık Şartlar ve Koşullar mahkemelerinin yargı yetkisine tabi olacaktır. Eğer herhangi bir parça veya bu Hüküm ve Koşulların hükmü bir mahkeme veya başka bir makam tarafından geçersiz bulunursa ve/veya yürürlükteki yasalara göre uygulanamaz ise, söz konusu kısım veya hüküm değiştirilecek, silinecektir.
ve/veya izin verilen azami ölçüde, bunların amacını gerçekleştirmek için uygulanır.
Şartlar ve koşullar. Diğer hükümler etkilenmeyecektir.

19. İletişim bilgileri
Bu web sitesi tarafından sahip olan işletmedir.

20. İndir
Ayrıca Şartlar ve Koşullarımızı PDF olarak da indirebilirsiniz.

Hits: 22

Scroll to Top