TEMEL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

24

DERS

24

Video

TEMEL

BECERİ SEVİYESİ

8 Saat

Eğitim Süresi

Güven AÇIK

eğitmen

Genel Bakış

Bu kursta, Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğini yapabilmek için ihtiyacınız olan temel bilgilere sahip olacaksınız. Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğinde başarılı olmak için gerekli olan, bireysel özelliklerden başlayıp satacağınız veya kiralayacağınız portföyleri nasıl bulacağınıza, mülk sahiplerinde nasıl tek yetki sözleşmesi alacağınıza, mülkleri nasıl pazarlayacağınıza, alıcı ve satıcı komisyon müzakerelerinden nasıl başarı ile çıkacağınıza kadar bütün ayrıntıları öğreteceğiz.

Bu kursu tamamlamak size neler kazandıracak?

Bu Kurs kimler için?

Bu kurs gayrimenkul sektörüne girmeyi düşünenler, girmiş ancak kaybolmuş olanlar, sabahtan akşama çalışıp gelir üretemeyen gayrimenkul danışmanları  ve mesleğini nasıl profesyonelce yapacağını öğrenmek isteyenler içindir. 

Videoyu oynat

Öğrenme yolculuğunuz

Bu bölümde gayrimenkul danışmanı olmak için sahip olunması gereken temel kişilik özellikleri ve yetkinlikler ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Video 26 Dakika  + 1 PDF Kaynak

Bu derste gayrimenkul danışmanlığı mesleğine doğru bir başlangıç yapmak adına nerden başlamanız ve nasıl devam etmeniz gerektiğini anlatıyoruz. 

Video 12 Dakika  + 1 PDF Kaynak

Ülkemizde çok sayıda semt emlakçısı vardır. Bunların önemli bir kısmı çekirdekten yetişir. Eğitimli ofis bulmak zordur. Diğer taraftan tüketici marka ile çalışmayı daha güvenli  bulduğu için tercihini franchiselerden yana kullanmaktadır. 

Video 25 Dakika  + 1 PDF Kaynak

Uzun zamandır Emlakçı adı ile hizmet veren sektör çalışanları son dönemde Franchise markaları ile birlikte ünvan değişikliğine uğramıştır. Meslek özünde bir danışmanlık hizmetidir. Komisyonculuk değildir. Ancak algı bu yönde olmasına rağmen bugün mülk fiyatları 1-3 milyon TL arasında yüksek etiketlere ulaşmıştır. 

Video 8 Dakika  + 1 PDF Kaynak

Sektör daha çok pratikten yetişmiş uzmanlardan oluşmuş olsa da, son dönemde açılan yüksek okullar ve Mesleki Yeterlilik Belgeleri sayesinde sektörde kalite belli bir oranda artmıştır. Ancak doğru eğitimi almak çok kritiktir. 

Video 6 Dakika  + 1 PDF Kaynak

Eğitimi Alanlar neler düşünüyor?

Başalamaya hazır mısınız?

Diğer Kurslar

Belki bu kurslarla da ilgilenirsiniz

Kurs 2

Lider Broker

Bu eğitimde gayrimenkul ofisi sahibi olan İşletme sahipleri "Broker" lerin işlerini büyütmeleri, geliştirmeleri ve başarılı olamaları için tüm gerekli bilgi ve becerileri kazandırılmaktadır. Eğitimde işe alımdan, yönetime, liderlik yetkinliklerinden motivasyon konuşmasına kadar kapsamlı bir içerik bulunmaktadır.

Lider Broker

24 Ders - 6 Saat
Kursa Gözat

Kurs 3

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

Bu eğitimde en az üç yılını tamamalamış, profesyonel gayrimenkul danışmanları için temel Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı hakkında bilinmesi gereken tüm bilgi ve içeriği kapsamaktadır.

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

12 Ders - 4 Saat
KURSA GÖZAT

Hits: 12

Scroll to Top