Temel Eğitimler

Lider Broker Eğitimi - 3 Gün

Lider Broker eğitimi gayrimenkul sektöründe girişimci olarak çalışan tüm Brokerlerin ve yönetim ekibinin veya yasal ortaklarının alması gereken temel bir yönetim yetkinlikleri eğitimidir.

Eğitim toplam 3 gündür. Katılımcılara “Lider Brokersertifikası verilir. Gayrimenkul Ofisini  açmadan önce mutlaka alınması gerekli olan bir temel yetkinlik eğitimidir. 

Eğitimde iş modelinden finans yönetimine, işe alımdan performans yönetimine, motivasyondan mentorluğa kadar bilinmesi zorunlu her konu ayrıntıları ile aktarılmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi - 3 Gün

Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimi gayrimenkul sektöründe çalışmak ve başarılı olmak isteyen herkesin katılması gereken temel bir eğitimdir.

Eğitim toplam 3 gündür. Katılımcılara “Gayrimenkul Danışmanlığı Sertifikası verilir. Bir Gayrimenkul Ofisinde çalışmaya başlamadan önce mutlaka alınmış olması gereken en temel eğitimdir. 

Eğitimde satılık ve kiralık mülk bulmaktan pazarlamaya, etkin bir mülk servisinden  öncelik yönetimine, İtirazların karşılanmasından müşteri ihtiyaç ve istek analizine kadar bilinmesi şart olan her konu ayrıntıları ile uygulamalı şekilde aktarılmaktadır.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
E-posta adresiniz (zorunlu alan)