İNTERNETTE
TİCARİ GAYRİMENKUL
DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

nasıl ödeme yapmak istersin?

Bu eğitimi satın almak istiyorsan ister banka havalesi istersen kredi kartını kullanabilirsin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

800.-TL

iban ile

800.-TL

kredi kartıİLE

Evet, bu mümkün. Eğitimi satın almadan önce bazı bölümleri seyredebilir ve eğitimin içeriği ve kalitesi açısından fikir edinebilirsin. Aklına takılanlar olura çekinmeden bize danışabilirsiniz.

Bu eğitimi satın aldıktan sonra eğitimin açılması gerekir. Açıldıktan sonra eğitimi dilediğin kadar, tekrar tekrar izleyebilirsin.   Artık yaşam boyu bir eğitime sahipsin.

Bu büyük bir sorun değil. Şifreni her zaman değiştirebilirsin. Tek yapmak gereken bize bir e-posta göndermen veya telefon açman yeterli.

İşte o zaman bozuşuruz. Farklı bir IP adresinden girildiğinde sorun çıkabilir. O nedenle sıkıntı yaşamamak adına şifreni ve e-posta adresini vermen sorun çıkartabilir.

Evet, eğitimi tamamladıktan sonra size bir katılım sertifikası gönderiyoruz. Bu sertifika MEB onaylı bir sertifika değil. Ofis açmanız için yeterli olmayacaktır. Ancak eğitimin tamamını izlemiş olmalısınız. gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sertifikanız gönderilebiliyor.

KATILIMCILARIMIZ NELER SÖYLÜYOR

"İşlerimi aksatmadan hem mesleğimi yapabildim hem de eğitimime devam ettim. Bu büyük bir rahatlık ve kolaylıktı. Eğitimin içeriği ve kalitesi zaten harikaydı. "
HilaL DÖNMEZ
Gayrimenkul Danışmanı / Gözde Emlak
"Emekli olduktan sonra gayrimenkul danışmanlığı yapmaya karar vermiştim. İnternette eğitim araştırması yaparken "Gayrimenkul Eğitimleri" ile karşılaştım. Güven Bey telefonda bana her ayrıntıyı anlattı. Onun deneyimi ile başlamak istedim. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
emine yücel
Emlak Danışmanı / Kütahya
"Büyük bir kolaylık. Ofisimize yeni katılan her danışman bu eğitimi ofiste takip ediyor. Ayrıca ekip olarak bölüm bölüm tekrarlar yapıyoruz. Bartın'da bu tür eğitim bulmak çok zor. İnternet eğitimleri harika bir seçenek. İçerik zaten tartışılmaz. "
Murat tArlan
Emek Gayrimenkul / Broker
"Ofisimizin sürekli bir eğitim sistemi olsun istiyorduk. Araştırmalarımız sonunda Güven Bey ile tanıştık. Ofisimizi ziyaret edip ayrıntılı bilgi verdi. Onun deneyimi ve bilgi birikimi artık her zaman elimizin altında."
ümit kaya
Kaya Gayrimenkul / Broker

Hits: 526

Scroll to Top