İNTERNETTE BROKER EĞİTİMİ

yaşam boyu kullan

Bu eğitimi satın aldıktan sonra dilediğin zaman tekrar tekrar seyredebilirsin. İnternet olan her yerde eğitimini sürdürebilirsin.

ödeme kolaylığı

İster banka havalesi ile istersen kredi kartınla ödemeni tamamlayıp eğitim almaya hemen başlayabilirsin.

yeni ve güncel bilgiler

Sektöre başlayan bir danışman olarak en son ve güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsin. Merak ettiğin başka konular olursa çekinmeden bizi ara ve sor.

katılım sertifikası

Eğitimini tamamladığında Temel Gayrimenkul Danışmanlığı sertifikan sana kargo ile gönderilecek.

nasıl ödeme yapmak istersin?

Bu eğitimi satın almak istiyorsan ister banka havalesi istersen kredi kartını kullanabilirsin.

700.-TL

iban ile

700.-TL

kredi kartıİLE

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, bu mümkün. Eğitimi satın almadan önce bazı bölümleri seyredebilir ve eğitimin içeriği ve kalitesi açısından fikir edinebilirsin. Aklına takılanlar olura çekinmeden bize danışabilirsiniz.

Bu eğitimi satın aldıktan sonra eğitimin açılması gerekir. Açıldıktan sonra eğitimi dilediğin kadar, tekrar tekrar izleyebilirsin.   Artık yaşam boyu bir eğitime sahipsin.

Bu büyük bir sorun değil. Şifreni her zaman değiştirebilirsin. Tek yapmak gereken bize bir e-posta göndermen veya telefon açman yeterli.

İşte o zaman bozuşuruz. Farklı bir IP adresinden girildiğinde sorun çıkabilir. O nedenle sıkıntı yaşamamak adına şifreni ve e-posta adresini vermen sorun çıkartabilir.

Evet, eğitimi tamamladıktan sonra size bir katılım sertifikası gönderiyoruz. Bu sertifika MEB onaylı bir sertifika değil. Ofis açmanız için yeterli olmayacaktır. Ancak eğitimin tamamını izlemiş olmalısınız. gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sertifikanız gönderilebiliyor.

KATILIMCILARIMIZ NELER SÖYLÜYOR

"İşlerimi aksatmadan hem mesleğimi yapabildim hem de eğitimime devam ettim. Bu büyük bir rahatlık ve kolaylıktı. Eğitimin içeriği ve kalitesi zaten harikaydı. "
HilaL DÖNMEZ
Gayrimenkul Danışmanı / Gözde Emlak
"Emekli olduktan sonra gayrimenkul danışmanlığı yapmaya karar vermiştim. İnternette eğitim araştırması yaparken "Gayrimenkul Eğitimleri" ile karşılaştım. Güven Bey telefonda bana her ayrıntıyı anlattı. Onun deneyimi ile başlamak istedim. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
emine yücel
Emlak Danışmanı / Kütahya
"Büyük bir kolaylık. Ofisimize yeni katılan her danışman bu eğitimi ofiste takip ediyor. Ayrıca ekip olarak bölüm bölüm tekrarlar yapıyoruz. Bartın'da bu tür eğitim bulmak çok zor. İnternet eğitimleri harika bir seçenek. İçerik zaten tartışılmaz. "
Murat Arslan
İşgören Gayrimenkul / Broker
"Ofisimizin sürekli bir eğitim sistemi olsun istiyorduk. Araştırmalarımız sonunda Güven Bey ile tanıştık. Ofisimizi ziyaret edip ayrıntılı bilgi verdi. Onun deneyimi ve bilgi birikimi artık her zaman elimizin altında."
ümit kaya
Kaya Gayrimenkul / Broker

Hits: 476

Scroll to Top