Gayrimenkulde

Yeni Pazarlama Stratejileri ve Satış Taktikleri

CUMARTESİ VE PAZAR

09:30-16:30

FSBO dönemi bitti. Yeni yöntemlere ihtiyaç var.
 
Danışmanlar FSBO aramalarında aşağılanmaktan ve hak etmedikleri tepkilerden bıktılar. Bunun önüne geçmek gerekiyor.
 
Yeni pazarlama araçları kullanarak portföy bulmanın ve tek yetki almanın sağlanması gerekiyor.
Bu eğitimde size bu sorunları çözmek adına SEÇ sistemini öğreteceğiz.
 
Tek Yetki itirazlarını nasıl aşacağınızı? Bahaneleri nasıl yıkacağınızı, en çok duyduğunuz;
 • Bir tek neden sana bağlanayım?
 • Benim tanıdığım çok emlakçı var.
 • Ben hiç bir kağıda imza atmam.
 • Süre ver, düşüneyim.
 • Eşime sormam lazım.
 • Bir süre kendim satmak istiyorum.
ile başa çıkmayı bu eğitimde öğreneceksiniz.
 
Mülk sahibinin asıl sorunun ne olduğunu? Motivasyonunu, Doğru Fiyat Aralığını nasıl tespit edeceğinizi, Mülk Sahibi Tiplerini, her tipi nasıl ele almanız gerektiğini, Haftalık Faaliyet Raporunu nasıl hazırlayacağınızı, son olarak Teklif Yönetiminde fiyatınızı nasıl kabul ettireceğinizi bu 2 günlük kapsamlı ve ayrıntılı eğitimde öğreneceksiniz.
Tek yetki sözleşmesi ile bir portföy aldıktan sonra danışmanın mülkü pazarlaması için kullandığı yöntemler artık geçmişte kaldı. Yeni pazarlama stratejileri Branda asmanın ve Mülk Listeleme Sitelerine portföy yüklemekle olmuyor.
 
Yeni pazarlama kanallarına ihtiyaç var. Bu eğitimde Facebook ve Instagram pazarlamasını nasıl etkin kullanacağınızı, Google ve YouTube üzerinden verimli, etkin sonuç almayı öğrenerek hızlı işleme dönmenin teknik yöntemlerini kullanmaya başlayacaksınız.
 
Pazarlamada WhatsApp dan nasıl yararlanarak hedef kitlenizi kısa zamanda % 60-70 oranında artıracağınızı, sektörde otorite olduğunuzu ve Coca-Cola benzeri dünya devi firmaların kullandığı pazarlama yöntemlerinden faydalanarak “Akla Gelen İlk Danışman” olmanın sırlarını adım adım uygulamayı öğreneceksiniz.
Gayrimenkul Danışmanlarının büyük bir çoğunluğunun bilmediği “Satışı Kapatma” adımını öğrenerek gelirinizi 3-4 kat nasıl artıracağınızı bu eğitimde öğrenmiş olacaksınız.
 
Satış kapatma dışında mülk sunumunu nasıl doğru yapacağınızı, müşterinin ihtiyaç ve istek listesini nasıl çıkartacağınızı, Nasıl portföy oluşturacağınızı, mülkleri hangi sıra ile servis edeceğinizi, bir günde neden 3 ten fazla mülk servisi yapmamanız gerektiğini biliyor olacaksınız.
 
Ayrıca mülk sunumu yaparken en çok yapılan hataların neler olduğunu, satışı neden yapamadığınızı ayrıntıları ile size anlatacağım. Sektörde başarılı olmanız için gerekli olan tüm bilgiye sahip olacaksınız. 23 yıllık saha deneyimlerimi size bir bir yaşanmış öyküleri ile anlatacağım.
Bu sektörün en zorlayıcı yanı kafa yapınızı sürekli dinç ve odaklı tutmak. Bu maalesef hiç bir marka tarafından öğretilmiyor. Çünkü sistemler öğütme üzerine kurulmuş. % 80 zaiyat normal kabul ediliyor.
 
Bu bakış açısından ve sokma akıldan kurtulmanız için nasıl RAS (Reticular Activating Sysytem) ınızı kullanacağınızı bu sayede her düştüğünüzde, odağınızı kaybettiğinizde hızlıca toparlanıp yola devam edeceğinizi, kendinizi nasıl yeniden ateşleyeceğinizi bu eğitimde detaylı bir şekilde anlatacağım.
 
Olumlu bir psikoloji ile tüm zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak NLP tekniklerini bu eğitimde uygulamalı olarak alacaksınız. Hatta müşterinizin size doğruyu söyleyip söylemediğini nasıl tespit edececeğinizi size NLP yüz okuma teknikleri ile anlatacağım. İletişimde etkin ve verimli olmanın, yüz ve beden dili okumanın bütün ayrıntılarını öğrenerek eğitimden ayrılmış olacaksınız.

Eğitim Fiyatı

Gayrimenkulde Yeni Pazarlama Stratejileri ve Satış Taktikleri

Cumartesi ve Pazar 09:30-16:30
1450 Tek Kişi 2 Gün İkramlar dahil
 • 25 KİŞİLİK SINIRLI SAYIDA KONTENJAN
 • KAPSAMLI EĞİTİM İÇERİĞİ VERİLECEK
 • EĞİTİMİN VİDOSU VE SES KAYDI VERİLECEK
 • KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEK
 • 10 ADET BAŞARIYA GÖTÜRECEK KİTAP ÖZETİ HEDİYE
Süper Fiyat

Hits: 172

Scroll to Top
Skip to content