Eğitimlerim

Eğitimlerim

23 yıllık gayrimenkulsektöründeki bilgi birikimimi ve deneyimlerimi tüm gayrimenkul danışmanları ve brokerler ile paylaşıyorum. Amacım benim yaşadağım zorlukları yaşamasınlar ve başarılı olsunlar. Sektör maalesef hak etmediği bir yerde. Bunun için eğitim olmazsa olmaz bi eihtiyaç durumunda. Markaların verdiği eğitimler saha deneyimi olmayan kişiler tarafından veriliyor. Bu hem sektörün kalitesini hem de bir çok kötü alışkanlıkların hızlıca yayılmasına neden oluyor. Eğer gayrimenkul eğitimi almayı düşünüyorsanız, eğitmenin deneyimini ve saha tecrübesinin olup olmadığından emin olun. 

Temel Eğitimler

Bu eğitimler bir gayrimenkul profesyonelinin mesleğe başlamadan önce mutlaka alması gereken temel eğitimlerdir. Sektöre doğru bir başlangıç yapmak için bu eğitimlere katılmak danışmanın ve brokerin mesleğini en iyi şekilde yapmasına olanak sağlar.

Uzmanlık Eğitimleri

Uzmanlık eğitimleri danışman ve brokerlerin en az üç yıl sonunda katılması gereken eğitimlerdir. Bu eğitimler danışmanın veya ofisin ihtisaslaşmak için alması gereken eğitimlerdir. Bazı ofisler sadece ihtisas ofisi olarak açılması halinde bu eğitimler zorunlu olur.

Atölyeler

Atölyeler danışman ve brokerlerin uygulaya yönelik kendilerini geliştirmek için alınması gereken eğitimlerdir. Daha çok yetkinliklerin ve becerilerin mükemmelleşmesi için zorunludur. Belli dönemlerde tekrar edilesi halinde ofislerin performansı yükselir. Başarı artar.

Eğitim Başlıkları

1. Profesyonel Broker Eğitimi
2. Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi
3. İleri Düzey Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi
4. Hedef Belirleme ve Öncelik Yönetimi Eğitimi
5. Mülk Sahibinden “Randevu Alma” Teknikleri Eğitimi
6. Müzakere Teknikleri ile Tek Yetkili Portföy Alma Eğitimi
7. Kira Çarpanı ve Eşdeğer Mülk ile Fiyatı Belirleme Eğitimi
8. Etkin Bir Servis ile İşlem Kapatma Eğitimi
9. Teklif Alma Yöntemi ile Satış Eğitimi
10. Projeden Mülk Satışı Eğitimi
11. Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi
12. Yüksek Etiketli Gayrimenkul Satış Eğitimi
13. Lüks Gayrimenkul Satış Eğitimi
14. Beden Dili ve Yüz okuma sanatı Eğitimi
15. Sosyal Medya Pazarlaması
16. SEÇ ile Gayrimenkulde Başarılı olmak

Bana Hemen Ulaşın

Views: 322