Kitaplarım ve Mesleki Kaynaklar

Hem saha deneyimlerim hem de mentörlük deneyimlerim ile birlikte yazmış olduğum üç kitap setörde Başucu Kitapları, Kaynak Kitap olarak ün kazanmış ve MYK sınavları için en doğru kaynak gösterilmiştir. Kitaplarımı kitapyurdu.com dan satın alabilirsiniz. 

HER YÖNÜYLE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Sektöre yeni girenlere ve sektöre başlamış olanlara yol gösterici en kapsamlı gayrimenkul başcucu kitabı. Sektör ve meslek hakkında bilinmesi ve öğrenilmesi gereken tüm konular.

26 Bölüm 220 Sayfa

GAYRİMENKULDE KAZANDIRAN DİYALOGLAR

Mülk sahipleri ve müşteriler ile yapılması gerekn tüm telefon, yüz yüze ve müzakere görüşmeleri için neyin nasıl anlatılması ve ikna edilmesini paylaşan kaynak kitap.

8 Bölüm 239 Sayfa

İŞTE BROKER

Bir gayrimenkul girişimciis olan Brokerin mutlaka bilmesi gerekn her konuyu tek tek ayrıntısı ile paylaşan bu kitabım, ofis kurulumundan danışman alımına, performans yönetiminden finansa kadar her önemli konuyu ayrıntısı ile aktarmaktadır.

22 Bölüm 168 Sayfa

Mesleki Kaynaklar

Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği

Sektörün temelini güvence ve sistem altına alan kaynak. Mutlaka okunmalı ve mesleğe doğru başlamak için gerekli temel yasal kaynak.

Mülk Sahibi Soğuk Araması (FSBO)

Mülk sahipleri ile çalışmak için ilk adım olan soğuk aramanın ne olduğunu ve nasıl doğru şekilde yapılacağını anlatan 36 sayfdan oluşan PDF kitapçık. 

Gayrimenkul Ofisi için Gerekli Belgeler

Bir ofisin kullanması gereken tüm yasal örnek belgeler. Danışman Alt sözleşmesinden yer yösterme zaptına kadar tüm gerekli belgeler. 

Bilgilendirici Videolarım

Nasıl Gayrimenkul Danışmanı Olursunuz?

Bu videomda size gayrimenkul danışmanı olmak için neler yapmanız gerektiğini ve bunu nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatıyorum.

Nasıl bir Gayrimenkul Ofisi Açarsınız?

Bu videomda size gayrimenkul ofisi açmak için neler yapmanız gerektiğini ve bunu nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatıyorum.

Staj Zorunluluğu Nedir? Nasıl Staj Yaparsınız?

Bu videomda size gayrimenkul danışmanı olmak için staj zorunluluğunun ne olduğunu ve bunu nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatıyorum.

Views: 450