20 ve 22 Aralık Günleri Yapılacak olan
Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi

Öncelikle Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimine katıldığınız için size teşekkür ederim. İşlerin zor gittiği bir dönemde eğitime bütçe ve zaman ayırmanız benim için çok değerli.
 
Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimi, 2023 te sizin hem daha yüksek gelir elde etmenize hem de yeni bir uzmanlık alanına doğru başlangıç yapmanız konusunda yardımcı olacak. 
 
Eğitim 20 Aralık Salı günü sabah saat 10:00 da başlayacak. Başlamadan 30 dakika önce size e-posta yolu ile Zoom Eğitim Linki gelecek. Bu linki seçerek eğitime katılmanız sağlanacak. Bu yazıyı okuyorsanız, bana göndermiş olduğunuz e-posta doğrudur. 
 
Eğitim baştan sona Zoom Bulutta kayıt ediliyor olacak. Eğitim sonrasında tekrar tekrar izleyebilmeniz için size eğitim sonunda bir link eğitim linki göndereceğim.
 
Eğitim sırasında size soru sormanız için süre verilecek. Lütfen her bölüm sonunda soru cevap kısmında sorularınızı sorun. Ya da sohbet kısmına yazın.
 
Eğitim sırasında veya öncesinde bana WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz +90534 815 7796 Ya da başka bir sorunuz olursa, lütfen eğitimden önceki gün bana sorun.

Bilgisayarınıza veya Zoom uygulamasını yüklemeyi unutmayın. 
 
Güven AÇIK

Hits: 39

Scroll to Top