Rumeysa AÇIK

Rumeysa AÇIK / Profesyonel Gayrimenkul Eğitim Danışmanı

Gayrimenkul Sektörüne 2000 yılında İstanbul Ortaköy’de kendi ofisimi yüksek öğrenimimi tamamladıktan sonra başladım. 2004 yılına kadar aynı bölgede uzmanlaşarak çalıştım. Ağırlıkla satışta uzmanlaştığım bu dönemden sonra kendi işletmemi kapatarak Century 21 Peran / Beyoğlu ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım. Yine aynı ofiste yöneticilik yaptım. Beyoğlu bölgesinde özellikle ticari alanda bir çok deneyim sahibi oldum ve önemli ticari satış projelerinin yönetiminde yer aldım.

Century 21 Peran Ofisinde 2006 yılında ayrılarak yine aynı marka altında olan Yeniköy’deki Century 21 Panorama ofisine transfer oldum. Boğaz hattında Ortaköy’den Sarıyer’e kadar çok önemli bir bölgede sistemli olarak çalışarak yine sayısız işleme imza attım. Bölge çalışmasının birden fazla uygulamasını gerçekleştirerek bu alanda kendimi geliştirdim. Bu dönemde Century 21 Türkiye’nin açtığı tüm eğitimleri aldım. Boğaz hattında 2009 yılına kadar aktif olarak çalıştım.

Ailemin İstanbul Göktürk’e taşınma kararı almasından dolayı 2009 yılında bazı kısa dönemli olarak Göktürk yerel ofislerine eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdim.

2010 yılında Göktürk’te Access Gayrimenkul’de gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladım. Göktürk bölgesinde yine aktif pazarlama yaparak 2016 yılına kadar birçok satış ve kiralama işlemi gerçekleştirdim. Bu dönemde eşim Güven AÇIK ile birlikte gayrimenkul şirketlerine eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ettim. Özellikle Bölge Çalışması Eğitimlerim büyük ilgi gördü ve sadece İstanbul’da değil aynı zamanda Anadolu’da da eğitimler verdim.

2017 yılında ise Keller Williams Kuzey’e Gayrimenkul Danışmanı olarak geçtim. KW İgnite eğitimini aldım. Bağımsız Gayrimenkul Danışmanı olarak devam ediyorum. Aynı zamanda GA Danışmanlık / Gayrimenkul Eğitimleri ‘nde eğitim ve Danışmanlık görevimi sürdürüyorum.

İki kız çocuğu annesiyim.