Öttürebilirsen, Borazancıbaşı Ol

Güven AÇIK-MENTOR

Güven AÇIK-MENTOR

Gayrimenkul sektöründe edinmiş olduğum 21 yıllık deneyim ve bilgi birikimimi sizlerle paylaşıyorum.

Öttürebilirsen, Borazancıbaşı Ol

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hayattan ne istediğinizle ilgili sorular sormaya küçük yaşta başlamış olmalısınız.

Babam bana çok küçük yaştan beri hep şunu söylerdi! “Öttürebilirsen, borazancı başı ol” Bu bana önceleri çok gülünç ve eğlenceli gelirdi. Kendimi hep bir bandonun başında kıdemli trompetçi olarak hayal ederdim.

Aslında babamın bana ne anlatmak istediğini çok sonra anladım. Ancak iş işten geçmişti! 450,000.- Dolar bir borçla ortada kalmış ve oturduğum apartmanın görevlisinin küçücük bir odasında yaşamaya başlamıştım. 

Bir şeyi yapıyor olmak ile yapmak istemek arasında büyük bir fark var.

Herkes istiyor ama yapabilen kaç kişi? 

Kendimize sormamız gereken en önemli soru bu!

İstemek ile yapmak arasında çok ince ve belli belirsiz bir sınır var. Bu sınır zihnimiz tarafından belirleniyor. Sınırın muhafızları ise korkularımız ve kötü deneyimlerimiz. Sahip olduğumuz öğrenilmiş çaresizliklerimiz.

mevcut durumunuz
mevcut durumunuz

Mevcut durumunuz, potansiyeliniz değildir

Bugün nerede olduğunuzun yapabileceklerinizle hiçbir ilgisi yok. Çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Gerçek potansiyeliniz o kadar büyük ki, gerçek olduğuna inanamazsınız. Üzgünüm ama o muazzam potansiyeliniz maalesef gerçek. Ancak siz farkında değilsiniz. 

İşte gerçek potansiyelinize ulaşmanın ilk adımı

Hiçbir şey değişmezse, 2023’te ne kadar kazanacağınızı bir kağıda yazmanızı istiyorum. Yeni bir pazarlama yöntemi kullanmazsanız, Yeni satış yöntemleri öğrenmezseniz Yeni mülkler listelemezseniz, kısacası İşinizi büyütemezseniz, 2023’ün sonunda  ne kadar gelir üretebilirsiniz?

Tekrar kağıda yazdığınız kazanca bir bakmanızı istiyorum. Bunun hakkında biraz düşünmenizi istiyorum. Bunun size neler hissettirdiğini fark etmenizi istiyorum. Yazdığınız kazanç sizi iyi hissettiriyor mu? Bu kazanç sizi geceleri rahatsız ediyor mu? Bu kazanç sizi erken kalkıp güne başlamak için heyecanlandırıyor mu?

Şimdi yazmış olduğunuz kazancınızı 10’a katlayın 

Şimdi, sizden yeni bir hesap yapmanızı istiyorum. İlk yazdığınız kazancı, on ile çarpın. Çıkan sayıyı hemen biraz daha büyük punto ile  yeni bir kağıdın üst kısmına yazın. Hatta alt alta 5 kere yazın.

2023 yılında bu miktarda bir gelir üretseniz, hayatınız ne kadar değişirdi? Bir düşünmenizi istiyorum.

Nerede yaşarsınız? Nereye giderdiniz? Sevdikleriniz için neler yaparsınız? Hayatınız nasıl değişirdi?

O kadar büyük ve heyecan verici hedefler belirlemelisiniz ki onlar için harekete geçebilin!

Çoğu insanın hedefi yoktur. Olanların da hedefleri, küçük hedeflerdir. Bu yüzden aynı yerde dolanıp dururlar. Hayattan sürekli şikayet ederler. Bolca bahane üretirler. 

Bunu algıyı değiştirmelisiniz. Hem de hemen! ŞİMDİ!

Sen de değişmelisin
Sen de değişmelisin

Her şey değişiyor, senin de değişmen gerekiyor

Enflasyon açıklanandan çok daha yüksek. Kötü ekonomi devam ediyor. Hayat her gün daha pahalanıyor. Mutfak alışverişi evin bütçesini sarsıyor. Hayatımızda  birçok şey olumsuz yönde değişiyor. Bu yıl boyunca, daha da kötüleşecek gibi görünüyor.

Size güvenli bir yaşam sağlayacak TEK ŞEY, gayrimenkul pazarında herkesten daha yüksek seviyede satış ve kiralama yapmak!

Potansiyeliniz ve yeteneğiniz olduğundan % 100 emin olun. Her gün korkmadan çalışın. Kendinize ve ailenize bakabilme becerilerine sahip olduğunuzdan şüphe etmeyin.

Üniversite Eğitimi
Üniversite Eğitimi

Anlatacaklarımı üniversitede öğretmiyorlar

Ama ben öğretiyorum. 

Potansiyelinize ulaşmak için ihtiyacınız olan becerileri öğrenmek için en garanti yer Benim başlattığım “Emlak Üniversitesi”. En sevdiğim üniversite hayat üniversitesi.

Emlak Üniversitesi, yüksek gelir üretmek isteyen tüm gayrimenkul danışmanları, girişimcileri veya işletme sahipleri için mutlaka okunması gereken bir üniversitedir.

Bu Emlak Üniversitesi’nde 23 yılda öğrendiğim her şeyi size sunuyorum. Benim gayrimenkul sektöründe nasıl başarılı olduğumu öğrenerek siz de aynı başarıyı sağlayabilirsiniz.

22 Mart Çarşamba akşamı saat 21:00’de ücretsiz 90 dakikalık bir seminer yapacağım. Portföy, Pazarlama, Satış adımlarından oluşan iş modelimi size tanıtacağım. 

Bu etkinliğe geldiğinizde işiniz ve hayatınız değişecek çünkü olaylara farklı bakmaya başlayacaksınız.

İşinizi geliştirmek için uygulayabileceğiniz yeni pazarlama stratejileri keşfedeceksiniz.

Portföy bulmak, Pazarlama yapmak ve Satışı kapatmak için müşterilere söylenecek yeni şeyler keşfedeceksiniz.

İşinizi daha verimli yürütmek için yeni iş modelleri kuracaksınız. Size işinizi büyütmek için 3 ana alanda yeni stratejiler ve değerli fikirler sunacağım; 

Portföy > Pazarlama > Satış

 

Emlak Üniversitesi, potansiyellerine ulaşmak istediklerine karar vermiş kişiler için.

Kulağa hoş geliyorsa, bunu nasıl yapabileceğinizi size 22 Mart 2023 akşamı saat 21:00 de ki seminerimde paylaşmak istiyorum.

>> Hemen Kaydınızı Oluşturun <<

 

Dikkat! Bu hayatınızda verdiğiniz en iyi karar olabilir…

Seminerde görüşmek üzere. 

Güven AÇIK

https://linktr.ee/guvenacik 

Okuyabileceğiniz diğer Blog yazılarım

Yıllın Sonu Geldi

2023 bitti bitecek. Yılın sonu geldi! Peki siz ne durumdasınız? Tüm hedeflerinize ulaşabildiniz mi? 2024 te sizi neler bekliyor?

Yılı kapatmak ve 2024′ e hazırlık

Bu yılın bitmesine 60 günden az bir zaman kaldı. Yılı kapatmak ve 2024’e hazırlık yapmak için çalışmalara başlamak lazım.

80/20 Çalışma Modeli

Herkesin doğal olarak daha hazla kazanma arzusu var.  80/20 Çalışma Modeli bir çok ofisin danışman tutundurmak veya danışman çekmek için kullandığı yöntemlerden bir tanesi. Ancak doğru yönetilmezse, ofislerin kapanmasına neden oluyor. Neden mi? Okumaya devam edin.

Bir cevap yazın

Bir cevap yazın